Mars Retrosu Kapıda: 9 Eylül’de Başlıyor

Mars Retrosunun Burçlara Etkisi

9 Eylül itibariyle Koç burcunda geri hareket etmeye başlayacak olan Mars, 15 Kasım’a kadar bu gerileyişi sürdürecek. Peki burçlar bu durumdan nasıl etkilenecek? Gelin tek tek bakalım…

Koç: Bu dönemde yaşam enerjinizin azalması çok olası. Hırslarınızda bir düşüş gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kendinize fiziksel olarak müdahale etmek isterseniz, bunu mutlaka erteleyin. İşlerinizde başarı yakalamak için emin ve yavaş adımlarla hareket etmelisiniz.

Boğa: Sağlığınıza bu dönemde gereğinden fazla özen göstermelisiniz çünkü söz konusu retro süreci Boğa burçlarında düşük bağışıklığa sebep olabilir. Bunun yanında etrafınızda sizin için kötü niyeti olan insanlar olabilir. Dolayısıyla arkadaş konusunda seçici davranmanızda fayda var. Kendinizi ön plana çıkarmak için gereğinden fazla çaba sarfedeceğiniz bu dönemde ruhsal olarak pek iyi hissetmeyebilirsiniz.

İkizler: İkizler arkadaşlık ilişkilerinde dikkatli olması gereken bir döneme giriyor zira yersiz dargınlıklar, eleştirel sohbetler hayatlarında ön plana çıkabilir. İş hayatınızda maddi kazançlarınızı elde etmek konusunda zorluk yaşayabilirsiniz. Son olarak; eski ilişkilerinizin yeniden hareketlenebileceği bu dönemde unutulmaya yüz tutmuş arkadaşlıklarınızı hatırlamak isteyebilirsiniz.

Yengeç: İş hayatında hak ettiği değeri görmeyebilir yengeçler. Ancak motivasyonlarını kaybetmemeli ve soğukkanlı olmalılar. Çünkü retro biter bitmez işlerinde ciddi yükseliş yaşamaları çok olası.

Aslan: Aslan burçları olası kazalara açık olmalılar. Dikkatlerini üst düzeyde tutmalı ve trafiğe çıktıkları zaman sakinliklerini korumalılar. Bunun yanında uzun süreli seyahat vs. gibi planları varsa ertelemelerinde fayda var. Girecekleri ortamlarda gergin sohbetler meydana gelebilir. Kendilerini hayatın anlamını sorgularken, mistik konulara yönelirken bulabilirler.

Başak: Maddi gelir elde etmek için maalesef pek uygun bir dönem değil Başaklar için. Beklenti içinde olmamalarında fayda var.

Terazi: Terazilerin insanları yanlış anlayıp, yorumlayacağı bir dönem olacak. İkili ilişkilerinde ani kararlar vermemeli, mantık çerçevesinde hareket etmeliler. Aksi halde sudan sebeplerle değer verdikleri insanları üzmeleri işten bile değil.

Akrep: İş konusunda ilerleyemediklerini ya da başarısız olduklarını düşünebilirler. Vücutlarının savunma mekanizmaları zayıflayabilir ve kronik hastalıkları yeniden nüksedebilir. Enerjilerini üst seviyede tutmakta güçlük yasayabilirler, bu nedenle harekete geçme konusunda çok fazla çaba sarf etmeliler.

Yay: Yay burçlarının mars retrosu süresince tensel yolla hastalık kapması çok olası. Dolayısıyla ikili ilişkilerde fiziksel mesafeye dikkat etmeleri en sağlıklısı olacaktır.

Oğlak: Gayrimenkul işlerine girmek gibi bir niyetiniz varsa eğer ertelemenizi tavsiye ederiz, aksilikler çıkabilir çünkü. Bunun dışında aile içi ilişkilerinizde biraz daha anlayışlı olmanız ve iyi ilişkiler adına en üst safhada çaba sarf etmeniz yerinde olacaktır.

Kova: Kardeşleriniz ile ilişkilerinizde anlayışlı olmanızda fayda var çünkü problemler ile karşılaşabilirsiniz. Bunun haricinde, elinizde herhangi bir proje varsa sunumu için retro sürecinin bitimini beklemeniz sizin için en sağlıklısı olacak gibi görünüyor.

Balık: Atacağınız maddi konulu adımlarda 5 kez düşünmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca almayı beklediğiniz ödeme vs. varsa gecikme yaşayabilirsiniz.

Seval Dağlı

Felsefe mezunu. Araştırmacı. Çok gezer. Çok sever.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: