Koruncuk Vakfı Sanal Koşu ile Dünya’ya İyilik Yaymaya Hazırlanıyor!

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar (Koruncuk) Vakfı, 12 kez iyilik peşinde koştuğu İstanbul Maratonu’nun ardından,
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından gerçekleştirilen Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nda ilk kez yardımseverlik koşusu yapacak. 2020 Vodafone İstanbul Yarı Maratonu Covid-19 tedbirleri sebebiyle, 19-20 Eylül tarihleri arasında sanal ortamda gerçekleştirilecek.

Sanal Koşuda İyilik Peşinde Koşmak Çok Kolay

Covid-19 tedbirleri gereğince yalnızca 2.500 kişinin fiziki parkurda yer alacağı Vodafone İstanbul Yarı Maratonu bu sene ”Sanal Koşu” ile tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya iyilik yaymaya hazırlanıyor. Dünyanın her yerinden katılımın rahatlıkla gerçekleştirilebileceği koşu, Türkiye’nin ilk ve geniş çaplı sanal koşusu olma özelliğini taşıyor. Maratona kayıt yaptıran herkes 19-20 Eylül tarihleri arasında, dilediği saatte ve kendi belirlediği parkurda tek başına koşabilecek. Bunun için yapılması gereken şey ise çok basit. Online kayıt yaptırarak bu iyilik koşusuna katılabilirsiniz.

”Tek başına bizimle koş!” sloganı ile yapılacak olan sanal koşu için kayıtlar alınmaya devam ediyor. Koşu hakkında daha fazlasını öğrenmek veya kayıt yaptırmak için https://www.istanbulyarimaratonu.com/sanal-yari-maraton/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: