Meşgul Anneler İçin Formda Kalmanın İpuçları

“Hem çalışıyorum hem anneyim!” diyenlerden misin? Diyet yapmaya da vaktin yoksa o zaman senin için hazırladığımız bu harika ipuçlarına bir göz atmanı öneririz. 😊

Yanında Şık Bir Su Şişesi Taşı

Genellikle susuzluğun, açlık hissinin maskesi altında gizlenir. O yüzden yanında daima sevimli bir su şişesi varken, onu kullanma olasılığın daha yüksektir. Gün boyu bu şişeyi yanından ayırma ve her fırsatta su iç.

Adımsayar Kullan

Adımlarının yükseldiğini görmek seni mutlu eder ve daima harekete yönlendirir. Zaman içinde kendine koyacağın kotalar örneğin; “bugün 10.000 adım atacağım” gibi, hareket etmeye devam etmen için ilham kaynağın olacak.

Balık Yağı Takviyeleri Al

Zindelik seviyeni yükseltmek, kalp ve eklem sağlığını desteklemek için balık yağı takviyesi kesinlikle kullanmalısın.  Takviyeler sağlığın için bir yatırım ve evet, sen buna değersin!

Daha Sıkı Çalış

Biliyoruz, muhtemelen her şeye zaman bulmakta zorlanıyorsun. İyi haber, DAHA UZUN çalışmaktan bahsetmiyoruz, DAHA ÇOK çalışmaktan bahsediyoruz. Bunu yapmak için ağırlık egzersizlerine atlama ipini ekleyebilirsin. Serbest ağırlık kullanırken, antrenmanı güçlendirmek için 1 dakikalık ip atlama tekrarları yapabilirsin. Ayrıca koşuna hızlı koşu eklemeyi de düşün. Bu, metabolizmanı hızlandıracak ve seni daha hızlı hale getirecektir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: