Birbirinden Başarılı 6 Ted Konuşması

Dinleyiciyi kendi dünyasına konuk etmeyi başarabilen, Türkiye’de gerçekleştirilmiş en iyi 6 Ted konuşmasını senin için derledik.🖋 Hazırsan göz atmaya başlayabilirsin.🙏😉

Hale Caneroğlu-Sen Değiş, Dünyan Değişsin

Oyuncu olarak akıllarda yer edinen Hale Caneroğlu, yaşamdaki mutluluk ve başarı arayışını kendi deneyimlerinden yola çıkarak farklı bakış açılarıyla yorumluyor.

Emrah Safa Gürkan-Öğrenmeyi Öğrenmek

‘Öğrendikçe cahilleştiğinizi kabul ettiğiniz zaman daha çok öğrenirsiniz’ diyen Gürkan, bu konuşmasıyla birlikte dinleyicisine öğrenmenin ve doğru bilgi kaynaklarına ulaşmanın yollarını aşılamak istiyor.

Oytun Erbaş-Hayatın Ritmi

Oytun Erbaş, yaşam ve ölüm arasındaki süreç içerisinde sağlıklı kalabilmenin sırlarını gerçek hayat hikayeleri üzerinden sürükleyici bir şekilde izleyiciyle paylaşıyor.

Levent Ülgen-Ya Öyle Değilse?

Sinema oyuncusu olarak tanıdığımız Levent Ülgen, dinleyenleri ‘Ya öyle değilse?’ sorusu üzerinden hayatın çeşitli yönleri hakkında sorgulamaya teşvik ediyor.

Ümmiye Koçak-Köyden New York’a Sanat

Avrasya Film Festivali’nde “Sinemada En İyi Avrasya’lı sanatçı Ümmiye Koçak, başarıya giden çetrefilli yolda karşılaşılan engellere karşı geliştirilmesi gereken bakış açılarını kendi yaşamı üzerinden dinleyici ile paylaşıyor.

Ayta Sözeri-Ömrüm Yettikçe LGBT

Ayta Sözeri, ayrımcılığa karşı tavrını ortaya koyduğu bu konuşmasında, kalp gözünün açık olması gerekliliğine vurgu yapıyor.

Seval Dağlı

Felsefe mezunu. Araştırmacı. Çok gezer. Çok sever.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: