BU SAÇ BAKIMININ CİNSİYETİ YOK!

Kadın erkek demeden herkes buraya toplansın. Çünkü size bakımlı görünen ve hızlı uzayan saçlar için hiç yorucu olmayan mucizevi bir tarif vereceğim. Üstelik bu bakımın cinsiyeti yok!

Artık O Yalnızca Bir Şampuan Değil

Başlığı görenler ne diyor bu editör diyebilir 😉Hemen açıklıyorum.

Çok çalışıyor olabilirsiniz veya evdeyim ama çok üşeniyorum diyebilirsiniz. Herhangi bir sebepten saç bakımınızı yapamıyor ama bir yandan da hacimli görünen, bakımlı, sağlıklı uzayan saçlara sahip olmak istiyorsanız, bu tarif tam size göre! Benim yıllarca kullandığım ve çok iyi sonuç aldığım bu karışım ile sizin de aynı şekilde memnun olacağınıza garanti verebilirim. Öncelikle iki ürüne ihtiyacımız var.

Çam Terebentin ve Badem Yağı

Bir kutu şampuanın(750 ml) içine 2 yemek kaşığı çam terebentin yağı ve 1 yemek kaşığı badem yağını koyup öyle kullanın. Banyoda ekstra yapmanız gereken hiçbir şey yok. Sadece şampuanınızı eklediğiniz bu yağlar sayesinde daha işe yarar kılacaksınız.
Üç ay boyunca aldığınız her şampuanın içine bu yağları verdiğim ölçülerde ekleyin. Sonuç alabilmek için en az 3 ay aksatmadan yağları bu şekilde kullanmalısınız. Aksi halde bir işe yaramaz.

Şampuanınız Artık Siz Fark Etmeden Şunları Yapacak

-Saç dökülmelerini önler.
-Kepeklenme veya egzama gibi sorunları ortadan kaldırır.
-Saçların daha parlak ve canlı görünmesini sağlar.
-Yıpranmış olan saç tellerini onarır, yumuşatır.
-Saçların olduğundan daha dolgun görünmesini sağlar.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: