Sevgilinizle Birlikte Keyifle İzleyebileceğiniz 3 Aşk Filmi

Sevgilinizle iyi vakit geçirmek için film izlemeyi seçtiyseniz şimdi sırada ‘hangi filmi izlesek’ sorusunun cevabını bulmak var. 😊 Çok fazla araştırma yapmanıza gerek yok. Çünkü biz sizin için birbirinden güzel 3 aşk filmi derledik.😌

İyi seyirler. 🎬

Senden Önce Ben (2016)

‘Senden Önce Ben’, Jojo Moyes’un 2012 yılında yayınladığı aynı adlı romanından esinlenilerek çekilmiş, 2016 yapımı Amerikan-İngiliz romantik komedi-drama filmidir.

Emilia Clarke ve Sam Claflin’in başrollerini paylaştığı filmin özeti şöyle: “Tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşamını sürdürmek zorunda olan yarı felçli genç adam, bakıcı olarak küçük bir kasabada yetişmiş genç kadını istihdam ettir. Bu genç adam ve kadının bir araya gelişi hayatlarını yeni bir yola sürükler. İlk başta birbirlerinden hoşlanmayan ikili zamanla hayata dair bilmedikleri şeyleri birbirlerine öğretmeye başlarlar. Bu paylaşım, yerini günden güne âşka bırakır. “

Gece Yarısından Önce (2013)

2013 Amerikan romantik drama filmi, Üç Gün Doğumu, Gün Doğmadan Önce ve Gün Batımından Önce’yi izleyen üç karakterden oluşan bir üçlemedir.

Paris’teki ikinci buluşmanın ardından Jesse ve Celine bir kez daha vedalaşıp kendi yollarına devam eder. İlk buluşmanın ardından geçen uzun yılların ardından tekrar, bu kez Yunanistan’da karşılaştığımız ikili, bu süreçte bir yığın değişim yaşamış, çeşitli sürprizlerin yaşanacağı bir hayata doğru yelken açmıştır. Tüm sorunlara ve değişikliklere rağmen, değişmeyen tek şey ise birbirlerine duydukları naif aşktır.

Cesaretin Var mı Aşka? (2003)

2003 yılında Yann Samuell tarafından yönetilen romantik bir komedi-drama filminin başrollerini Guillaume Canet ve Marion Cotillard paylaşıyor.

Birbirlerinin en iyi arkadaşları olan Julien ve Sophie, çocukken başladıkları tuhaf oyunu, yetişkinlik dönemlerinde de sürdürürler. Korkusuzluk içeren bir tür yarışmadır bu oyun. Cüretkar hünerlerini ortaya koyarak birbirlerini yenmeye çalışırlar. Sophie’nin Polonya kökenli olduğu için ırk ayrımı yapan çocuklarca tacizi ve Julien’in hasta annesi ve sorunlu babası nedeni ile yaşadıkları, her ikisini birbirlerine daha da fazla yakınlaştırır. Bu oyun aracılığı ile sık sık birbirlerinin acılarını dindirmek için çaba sarf ederler. Ancak bir açıdan bu oyun, onların birbirleri için yaratılmış olma ihtimalleri gerçeğini savuşturuyor da olabilir.

Not: Film özetlerinin bir bölümü Beyazperde’den derlenmiştir.

Seval Dağlı

Felsefe mezunu. Araştırmacı. Çok gezer. Çok sever.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: