Minimal Düğünün İçin Ne Giymelisin?

Minimalist elbiselerden pantolonlara ve kuş kafesi duvaklara kadar, işte karşında daha samimi bir düğün için bazı moda seçenekleri.

Koronavirüs, birçok çifti 200’den fazla konuk listesinden vazgeçmeye ve bunun yerine sanal bir düğün veya mikro düğün seçmeye zorladı. Öyleyse samimi bir ortam için daha uygun olan ne olabilir? İşte gelin tasarımcılarının görüşlerinden derlediğimiz, daha küçük bir kutlama için mükemmel bir düğün günü görünümünün nasıl seçileceğine dair ipuçları.

Yumuşak Dokular

Açık havada gerçekleşen pek çok mikro düğün ile havadar, romantik elbiseler popüler bir seçimdir. Hareket ve akışlı kumaştan yapılmış elbiseler, hassas danteller, ince boncuklar ve zarif nakışlar gibi yüzey dokuları doğal ışıkta öne çıkıyor ve şahane fotoğraflar çektirmene olanak sağlıyor.

Minimalizm

Bu yılki en büyük gelin trendlerinden biri minimalist gelinliğin yeniden canlanması oldu. Ancak bu gelin görünümü, dalgalı yakalı şık uzun kollu önlükler ve belde karmaşık düğüm detayı ile geçmişe ait sade stillerden daha ileri moda.

Modern Balo Elbisesi

Sırf samimi bir düğün yapıyor olman, balo elbisesi anından vazgeçmen gerektiği anlamına gelmez. Sadece Peek-a-boo kesikler, cepler ve cilveli bir yan yarık gibi çağdaş dokunuşlara sahip elbiseyle görünümünü biraz daha az geleneksel hale getirebilirsin.

Kısa Yap

Kısa ve şımarık bazı gelinler için işe yarayabilir. Bir moda meraklısıysan rüya gibi bir couture mini dene, romantik tarafını memnun etmek için diz üstü işlemeli 3 boyutlu bir elbise veya modaya uygun bir görünüm için yere kadar duvaklı çağdaş bir tek omuzlu mini giyinebilirsin.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: