Erkekler İçin Olmazsa Olmaz 7 Stil Uygulaması

Erkek modası günden güne değişip, renklenirken onu takip etmek de maharet istiyor. Ama bazı stil uygulamaları var ki, modayı takip etmeseniz de onları kullanarak bakımlı ve cool görünebilirsiniz. Maviname ekibi sizler için o uygulamaları derledi.

Saat

Üzerinizde modaya uygun hiçbir parça olmasa bile takacağınız şık bir saat ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Saat deyip geçmeyin, erkekleri çok çekici yapan aksesuarlardan biridir kendisi.

Gözlük

Hadi buna bir de şık ve tarz bir gözlük ekleyelim. Sizi olduğunuzdan daha çekici kılacak olan bir gözlük çoğu zaman hayat kurtarıcı olabilir.

Ceket

Dolabınızda her mevsime uygun en az iki ceketiniz olmalı. Bunları Blazer veya deri olarak tercih ederseniz, büyüleyici bir görünüm kazanabilirsiniz.

Ayakkabı

Malum yaz mevsiminin vazgeçilmezi Sneakerlar, kış mevsiminin ise bot veya postallar. Sneaker tercihinizi bilmem ama o postallar çok iyi duruyor be!

Kemer

Özellikle takımlarınız için kullanmanız şarttır. Ama renk uyumu ve desenlere dikkat etmeniz burada çok önemli. Kıyafetlerinize uydurabilmek için farklı renk ve desenlerde birkaç kemerinizin olması tarzınız için hayati bir önem taşır.

Tişörtler

Dolabınızda mutlaka bir beyaz ve bir siyah tişörtünüz olmalıdır. Hani hiçbir kıyafeti birbiriyle kombinleyemediğiniz o elzem günler var ya, işte o günler için bulunmaz bir incidir bu tişörtler. Geçirin üstünüze ve çıkın evden. Böyle zamanlarda stilinizi olabildiğince sade tutmaya çalışmanız daha iyi olacaktır.

Chino Pantolon

Dolabınızda olan krem rengi bir Chino, her zaman için hayat kurtarıcı olacaktır.
Bu önerilere kulak verin. Faydasını göreceğinize eminim. Hatta buraya dönüp, editörünüze teşekkür etseniz, ne büyük incelik olur.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: