Sportif ve Şık Bir Tarz Oluşturmak İçin Stil Rehberi

Gündelik hayatımızda herkes şık olmak ve tarzıyla dikkat çekmek ister. Fakat sürekli iş halinde ve hareket içinde olduğumuz için biz kadınlar şık görünmek uğruna rahatlığımızdan ve hareket özgürlüklerimizden vazgeçmiyoruz. Ama söz konusu kadınlar olunca elbette çareler tükenmiyor!

Hem rahatlığından hem de şıklığından ödün vermeyen kadınların sportif ve şık bir tarz oluşturmak için uyguladıkları sırları gelin hep beraber inceleyelim.

Jean’in Gücünü Hafife Alma!

Bütün gardropları kurtarabilecek güçte bir parça varsa o , elbette güzel bir Jean pantolondur! Vücut tipine ve trendlere uygun bir şekilde seçilmiş her jean sizi tarz olarak uçuracak! Ancak Jean deyince aklınıza direk pantolonlar gelmesin. Mesela sportif tarzınıza artı olarak feminenlik katmak isterseniz, düğmeli Jean etekleri de tercih edebilirsiniz. İster spor ayakkabı ile ister stilleto ile feminen bir tarz yaratabilirsiniz.

Zıtlıklardan Kaçmayın!

Bu yılın kesinlikle en trend modası birbirleriyle alakasız gibi görünen parçaları birlikte kullanmaktır. Favori sportif parçalarınız ile çok abartılı olmayacak şekilde klasik ve gösterişli parçaları birlikte kullanarak aykırı bir stil rehberi oluşturabilirsiniz. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta, abartılı ve rüküş duruma düşmemek!

Tayt ve Sportif Parçaları Artık Korkmadan Kullanın!

Genelde tayt ve eşofman tarzı sportif parçaları sadece tembel pazar günleri için gardroptan çıkarıyoruz. Bu düşünceyi artık rafa kaldırın! Çünkü tayt ve eşofman tarzı artık sizin vazgeçilmez parçalarınız olacak.

Unutmayın!

Saç ve makyajda doğallık ön planda olmalı. Saçınız ve cildiniz her zaman bakımlı ve özenli gözükmelidir. Çünkü kaliteli bir stil için en önemli nokta öz bakımdır!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: