Huzurlu Bir Hafta Sonu İçin En Keyifli Bungalov Önerileri

Hafta sonları için kısa tatil planları yapanlar burada mı? Sizin için Cuma veya Cumartesi akşamından gidip Pazar akşamı dönebileceğiniz, Bungalov alternatiflerini derledik. Doğa ile iç içe olabileceğiniz, sakin ve huzurlu bir hafta sonu için bu listeye bir göz atmanızı öneririz. 🙂

Koza Bungalov

Burası Şile’de yer alan Sahilkamp İstanbul alanında kurulu çadır şeklinde dizayn edilmiş ahşap evlerden oluşan bir tatil köyü. Denize karşı manzarası ve tertemiz havası ile gidenleri adeta büyülüyor. Sakin ve güvenli bir yer. Sadece günbatımlarını izlemek için bile tercih edilebilir.

Nefes Mekan

Kırklareli Vize’ye bağlı Kışlacık Köyü’nde; gürültüden, kalabalıktan, stresten uzak, yeşille mimarinin dans ettiği görsel bir şölenin içinde derin bir nefes almak istiyorsanız, ”Nefes Mekan” bunun için ziyaretlerine eşsiz bir olanak tanıyor. Kocaman arazi üzerine kurulu bungalov evlerinde, yemyeşil bir manzaraya bakıyorsunuz. Sıcak bir yaz günü içinse havuz alternatifi de var.

Ortanca Evleri

Sakarya’da bulunan Ortanca Evleri, İstanbul’a arabayla iki saat uzaklıkta. Bu butik mekanın içinde çok sıcak ve samimi bir aile ortamı da var. Etrafı yeşilliklerle dolu, bungalov evlerin içine girdiğiniz an aldığınız ahşap kokusu ve o tıkırtı, adeta doğanın içindesin diye haykırıyor! Odadan görünen orman manzarası ise şahane. Ortanca Evleri, huzurlu bir hafta sonu için hiç düşünmeden tercih edeceğiniz mekanlardan biri.

Aymadarta Boğazköy

Sakarya nehri kenarında doğayla iç içe cıvıl cıvıl kuş sesleriyle ruhunuzu okşayarak geçireceğiniz muazzam bir doğa tatili ile kendinizi yeniden doğmuş hissedeceğiniz eşsiz mekanlardan biri de Aymadarta Boğazköy. Temiz havası ve yemyeşil doğası ruhunuzu ve bedeninizi sarmalayacak. Serpme kahvaltı ve yemek hizmeti var. Köşk, içinde yalnızca 9 misafir ağırlanabiliyor. 3 odası var. Arkadaş grubu ile gidilecek bir tatil için şahane seçim.

Uludağ Orman Köşkleri

Uludağ kayak merkezine 7,5 km uzaklıkta olan orman köşkleri, ziyaretçilere unutamayacakları bir doğa tatili imkanı sunuyor. Uludağ’ın yeşilin her tonunu bulunduran ağaçlarla kaplı ormanlarının tertemiz havasını solumak istiyorsanız, burası aradığınız adres.

Hindiba Doğa Evi

Ormanın içinde huzurlu bir sığınak gibi burası. Yedigöller yolu üzerinde yer alan Hindiba Doğa Evi, içinden küçük bir derenin geçtiği, yörenin her mevsimde kendine özgü bir peyzaj sunduğu zengin bitki örtüsünü barındıran bahçesiyle, alternatif ve sakin bir tatil geçirmek isteyenler için ideal bir yaşam alanı. İstanbul’a 4, Ankara’ya 2 saatlik mesafede bulunuyor. Ahşap ve taş evlerden oluşuyor. Hangisinde kalacağınız tercihinize bağlı. Her iki deneyim de şahane.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: